قایقرانی مسابقه بسکتبال بازیکنان پدرام فکوری

قایقرانی: مسابقه بسکتبال بازیکنان پدرام فکوری بازیکن تیم ملی بسکتبال نوجوانان فدراسیون بسکتبال مسابقات نوجوانان غرب آسیا

گت بلاگز ورزشی تاکید اشکانی جهت میدان دادن به جوانان

سرمربی تیم ملی فرنگی بزرگسالان گفت:برای آنکه آینده کشتی تضمین باشد باید به جوانان زیاد اعتماد کنیم.

تاکید اشکانی جهت میدان دادن به جوانان

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،علی اشکانی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بعد از قهرمانی در مسابقه های آسیایی هند اظهار داشت: با توجه به اینکه قانون و مقررات کشتی فرنگی عوض کردن یافته است همه تیم ها در این مسابقه های به دنبال محک خوردن کشتی گیران خود بودند و این مسابقه های یک تجربه خوب جهت همه تیم ها از جمله نفرات تیم کشور عزیزمان ایران بود.
وی با تاکید بر میدان دادن به جوانان خاطر نشان کرد: 4 نفر از کشتی گیران ما، نخستین بار در مسابقه های آسیایی شرکت کرده بودند و نسبتاً از نتیجه های راضی هستم.

عبارات مهم : ایران
سرمربی تیم ملی عنوان کرد:ضمن اینکه نشانه مهم ما در امسال حضور قدرتمند در مسابقه های قهرمانی دنیا در فرانسه است امیدواریم تیم کشور عزیزمان ایران در مسابقه های کشورهای اسلامی در آذربایجان نیز عملکرد مناسبی داشته باشد.
گفتنی است مسابقه های کشتی فرنگی چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی از فردا (چهارشنبه) در شهر باکو کشور آذربایجان شروع می شود.
مراسم وزن کشی چهار وزن نخست این مسابقه ها عصر امروز در اوزان 59، 71، 80 و 98 کیلوگرم برگزار می شود و محمد نوربخش، محمدعلی گرایی، یوسف قادریان و مهدی علیاری نمایندگان کشورمان جهت شناختن حریفان خود به روی باسکول می روند.
رقابت های اوزان فوق از ساعت 10:30 فردا (به وقت ایران) برگزار می شود.
مهدی زیدوند، رسول گرمسیری، مهدی فلاح و شهاب قوره جیلی در اوزان 66، 75، 85 و 130 کیلوگرم نیز عصر فردا وزن کشی می کنند و روز پنج شنبه به مصاف حریفان خود خواهند رفت.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | فرنگی | جوانان | مسابقه | علی اشکانی | سرمربی تیم ملی | کشتی فرنگی | قهرمانی آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog