قایقرانی مسابقه بسکتبال بازیکنان پدرام فکوری

قایقرانی: مسابقه بسکتبال بازیکنان پدرام فکوری بازیکن تیم ملی بسکتبال نوجوانان فدراسیون بسکتبال مسابقات نوجوانان غرب آسیا

گت بلاگز ورزشی مردم ما را تنها نگذارند ، ایزدپناه علاقه زیادی به دفاع کردن دارد

پدرام فکوری گفت: جهت موفقیت در فینال مسابقه های غرب آسیا به کمک مردم نیاز داریم.

مردم ما را تنها نگذارند ، ایزدپناه علاقه زیادی به دفاع کردن دارد

به گزارش خبرنگار حوزه توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان،پدرام فکوری راجع به پیروزی برابر سوریه و رسیدن به فینال مسابقه های نوجوانان غرب آسیا اظهار داشت: از 18 ماه پیش تمرینات خودمان را جهت این مسابقه ها شروع کردیم و خوشبختانه با برگزاری اردوهای متفاوت و دیدارهای تدارکاتی زیاد به بالانس و هماهنگی خوبی دست یافتیم.
وی افزود: قبل از شروع مسابقه های با برنامه ریزی که مربیان جهت بازیکنان انجام دادند خدا را شکر توانستیم اردوهای مدون و خوبی را پشت سر بگذاریم.در این مسابقه ها مربیان تیم ملی زیاد به ما گوشزد کرده بوند که تمام تمرکزمان را روی دفاع معطوف کنیم،هدف مهم ما هم موفقیت در مسابقه های قهرمانی آسیا و به طبع آن حضور در جام جهانی است.ایزدپناه علاقه زیادی به دفاع کردن دارد و در بسکتبال اگر تیمی در دفاع خوب عمل کند چنان چه بازیکنان توانمندی در پست های چهار و پنج در اختیار داشته باشد،می تواند با اختلاف گل زیاد حریفانش را شکست دهد.

عبارات مهم : مسابقه

فکوری در آخر گفت:در کوارتر نخست برابر اردن عملکرد خوبی نداشتیم ولی در کوارترهای بعدی با نکاتی که کادر فنی به بازیکنان گوشزد کردند توانستیم ایرادهای تاکتیکی مان را برطرف و بازی به مراتب بهتری را برابر اردن انجام دهیم.تیم لبنان درست است از کادرفنی و بازیکنان خوبی برخوردار است ولی مطمئنا نمی تواند در بازی فینال جهت ما دردسر درست کند. چند سال است که هواداران نسبت به بسکتبال سرد شده است اند و از آن ها درخواست می کنم که در بازی فردا ما را تنها نگذارند تا بتوانیم قهرمانی را به این مردم هدیه کنیم.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: مسابقه | بسکتبال | بازیکنان | پدرام فکوری | بازیکن تیم ملی بسکتبال نوجوانان | فدراسیون بسکتبال | مسابقات نوجوانان غرب آسیا |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog