قایقرانی مسابقه بسکتبال بازیکنان پدرام فکوری

قایقرانی: مسابقه بسکتبال بازیکنان پدرام فکوری بازیکن تیم ملی بسکتبال نوجوانان فدراسیون بسکتبال مسابقات نوجوانان غرب آسیا

گت بلاگز سیاسی سنای آمریکا جهت تصویب تحریم‌های تازه منتظر نتیجه های انتخابات بود

کارشناس پرسشها بین الملل راجع به طرح تحریم های اخیر کمیته روابط خارجی سنای آمریکا توضیحاتی ارائه کرد.

سنای آمریکا جهت تصویب تحریم‌های تازه منتظر نتیجه های انتخابات بود

علی بیگدلی کارشناس پرسشها بین الملل در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، راجع به تصویب طرح تحریم های گسترده غیر هسته ای از سوی کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا موسوم به «قانون مقابله با کارها ثبات زدای ايران» اظهار داشت: تحریم های آمریکا در حوزه غیر هسته ای بر 4 وجه ادعایی برنامه موشکی، حقوق بشر، دخالت های کشور عزیزمان ایران در منطقه و حمایت از تروریسم راجع به کشور عزیزمان ایران مطرح می شود.
وی اضافه کرد: چنین طرحی ابتدا باید در مجلس سنا تصویب شود و سپس به وسیله رییس جمهور آمریکا تایید شود و بعد از آن با اختیار رییس جمهور اجرا شود.

عبارات مهم : ایران

کارشناس مسایل بین الملل با بیان اینکه ممکن است ترامپ این طرح سنا را تعدیل کند، تصریح کرد: با توجه به بیانیه کری احتمال ملایمتر شدن موضع سنا در این زمینه وجود دارد.
وی افزود: پیش نویس طرح تحریم های غیر هسته ای علیه کشور عزیزمان ایران در سنا آماده بود، ولی امریکایی ها منتظر نتیجه های انتخابات کشور عزیزمان ایران بودند و با توجه به سفر ترامپ به منطقه پیگیری این عنوان مجددا به جریان افتاده هست.
این کارشناس پرسشها بین الملل راجع به ابعاد ادعای امریکا اطراف برنامه موشکی کشور عزیزمان ایران بیان داشت: آنها مدعیند که کشور عزیزمان ایران می تواند کاربری موشک های بالستیک را عوض کردن دهد و این در حالی است که کشور عزیزمان ایران این عنوان را رد کرده هست.
کارشناس پرسشها بین الملل با تاکید بر اینکه اعتقاد دارم تحریم های کشورمان دیگر به سال های 2012 و 2013 بازنخواهد گشت، گفت: بین رسانه ها و مسئولین امریکایی در زمینه قرار داد بوئینگ و ایرباس اختلاف وجود دارد و بعضی رسانه های امریکایی میگویند خرید 25 فروند هواپیما از سوی کشور عزیزمان ایران موجب ایجاد اشتغال در امریکا خواهد شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | تحریم ها | بین الملل | امریکایی | سنای آمریکا | تحریم های غیرهسته ای | موشک بالستیک

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog