قایقرانی مسابقه بسکتبال بازیکنان پدرام فکوری

قایقرانی: مسابقه بسکتبال بازیکنان پدرام فکوری بازیکن تیم ملی بسکتبال نوجوانان فدراسیون بسکتبال مسابقات نوجوانان غرب آسیا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با حاج‌ملک و کاظمی برخورد می‌کنیم / اصفهانیان

رییس کمیته داوران از اعلام جانشین کامرانی‌فر تا آخر تعطیلات لیگ و همچنین داوران خاطی پنج هفته ابتدایی خبر داد. 

با حاج‌ملک و کاظمی برخورد می‌کنیم / اصفهانیان

اصفهانیان: با حاج ملک و کاظمی برخورد می کنیم

عبارات مهم : برخورد

رییس کمیته داوران از اعلام جانشین کامرانی فر تا آخر تعطیلات لیگ و همچنین داوران خاطی پنج هفته ابتدایی خبر داد.

فریدون اصفهانیان، رییس کمیته داوران در گفت و گو با ایسنا، راجع به عملکرد داوری در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر، بیان کرد: نسبت به سال گذشته عملکرد بهتری را از داوران شاهد بودیم. کلاس های پیش فصل تاثیر خود را روی آنها گذاشته است و تمرکز و جای گیری داوران در صحنه های حساس بیانگر این پیشرفت هست. البته در ۴۰ دیداری که برگزار شد تنها در دو دیدار، تصمیمات داورها روی نتیجه بازی تاثیرگذار بود.

با حاج‌ملک و کاظمی برخورد می‌کنیم / اصفهانیان

او ادامه داد: تصمیم های اشتباه داوران در دیدارهای پرسپولیس- سیاه جامگان و استقلال – استقلال خوزستان در نتیجه این دو دیدار تاثیرگذار بود. قطعا با داورانی مثل حاج ملک و کاظمی که در این دو دیدار قضاوت اشتباه داشتند، برخورد خواهد شد و جریمه هایی جهت آن ها در نظر گرفته می شود. ما طبق بندهایی که در آیین نامه کمیته داوران آمده است با آنها برخورد خواهیم کرد.

اصفهانیان راجع به جانشین حسن کامرانی فر در دپارتمان داوری هم بیان کرد: گزینه هایی مطرح شده است که با آن ها هیچ صحبتی نشده و فقط در حد نام آنها صحبت شده است هست. در طول این هفته باید با دبیرکل فدراسیون فوتبال جلسه ای برگزار کنیم و گزینه های موجود را بررسی کنیم. بعد از آن نیز با نام های مطرح شده است صحبت می کنیم تا اگر با شخصی به نتیجه رسیدیم، در سریع ترین وقت ممکن او را به عنوان رییس دپارتمان داوری معرفی کنیم. فکر می کنم این فرآیند تا پیش از شروع مجدد لیگ انجام شود.

رییس کمیته داوران از اعلام جانشین کامرانی‌فر تا آخر تعطیلات لیگ و همچنین داوران خاطی پنج هفته ابتدایی خبر داد. 

رییس کمیته داوران در آخر با تایید برگزاری کلاس های داوری فیفا در پایتخت کشور عزیزمان ایران با حضور مدرسان روسی و انگلیسی گفت: با کمک و پیگیری های ساکت موفق شدیم مجوز برگزاری این کلاس ها را در پایتخت کشور عزیزمان ایران بگیریم. حدود ۳۰ داور لیگ برتری و لیگ یکی نیز در این کلاس ها شرکت خواهند کرد.

واژه های کلیدی: برخورد | داوران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog