قایقرانی مسابقه بسکتبال بازیکنان پدرام فکوری

قایقرانی: مسابقه بسکتبال بازیکنان پدرام فکوری بازیکن تیم ملی بسکتبال نوجوانان فدراسیون بسکتبال مسابقات نوجوانان غرب آسیا

گت بلاگز اخبار حوادث جوان22ساله باجناق18ساله اش را کشت ، دعوای دوخواهر به شوهرانشان کشیده شد

اپراتور مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠ پایتخت کشور عزیزمان ایران ساعت ١:٣٠ بامداد دیروز به تماسی جواب داد که از وقوع نزاع دسته‌جمعی خبر می‌داد.

دعوای دوخواهر به شوهرانشان کشیده شد/ جوان22ساله باجناق18ساله اش را کشت

عبارات مهم : اعتراف

اپراتور مرکز فوریت های پلیسی ١١٠ پایتخت کشور عزیزمان ایران ساعت ١:٣٠ بامداد دیروز به تماسی جواب داد که از وقوع نزاع دسته جمعی خبر می داد.

شرق نوشت: طبق بیانات فرد تماس گیرنده، این درگیری در ساختمانی نیمه کاره در حکیمیه اتفاق افتاده بود.

مأموران کلانتری دقایقی بعد در محل حاضر شدند. آنها بعد از ورود به ساختمان نیمه ساز مشاهده کردند مردی جوان مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته و جان باخته هست. به همین علت تمامی افرادی که در آن محل حضور داشتند، بازداشت شدند.دراین میان سه نفر از دستگیرشدگان با چاقو مضروب شده است بودند.

جوان22ساله باجناق18ساله اش را کشت ، دعوای دوخواهر به شوهرانشان کشیده شد

وقتی عنوان به بازپرس خاص قتل اطلاع داده شد، او دستور داد مجروحان به بیمارستان انتقال یافته شوند. در ادامه تحقیقات مشخص شد مقتول مردی ١٨ساله است که به وسیله جوانی ٢٢ساله به نام رحیم به قتل رسیده هست. هنگامی که رحیم تحت بازجویی قرار گرفت، به آدم کشی اعتراف کرد و گفت مقتول باجناقش است.

او گفت: «مدتی بود همسرم با خواهرش دچار مسئله شده است بود و اختلافات ارزش روزبه روز زیاد می شد. زن من خواهرش را به دخالت در زندگی مان متهم می کرد و خواهر او هم همین حرف را می زد. جهت اینکه مسئله حل شود سراغ باجناقم رفتم و با او صحبت کردم، ولی او همه تقصیرها را گردن همسر من انداخت به همین علت نه تنها مشکلی حل نشد، بلکه دعواها شدت گرفت. ما چند بار دیگر نیز سر این عنوان با هم صحبت کردیم تا اینکه چند روز قبل کارمان به مشاجره کشید و باجناقم به من توهین کرد. از این کار او کینه به دل گرفتم و می خواستم تلافی کنم».

اپراتور مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠ پایتخت کشور عزیزمان ایران ساعت ١:٣٠ بامداد دیروز به تماسی جواب داد که از وقوع نزاع دسته‌جمعی خبر می‌داد.

متهم ادامه داد: «باجناقم نگهبان ساختمان نیمه کاره بود. شب با سه نفر از دوستانم به آنجا رفتم تا او را گوش مالی بدهم، ولی باجناقم و یکی از کارگران ساختمان با ما درگیر شدند. دراین میان دعوا اوج گرفت و من باجناقم را زدم که منجر به مرگش شد. در این دعوا دو نفر از دوستان من و کارگر ساختمان زخمی شدند».

بنا بر این گزارش، متهم بعد از اعتراف به جرمش با دستور قضائی بازداشت شد تا تحقیقات از او تکمیل شود.

جوان22ساله باجناق18ساله اش را کشت ، دعوای دوخواهر به شوهرانشان کشیده شد

واژه های کلیدی: اعتراف | ساختمان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog