قایقرانی مسابقه بسکتبال بازیکنان پدرام فکوری

قایقرانی: مسابقه بسکتبال بازیکنان پدرام فکوری بازیکن تیم ملی بسکتبال نوجوانان فدراسیون بسکتبال مسابقات نوجوانان غرب آسیا

گت بلاگز اخبار حوادث اخاذی سیاه از دختر دانش‌آموز در خبر رسان تلگرام

پسر جوان که با اغفال دختر دانش‌آموز در خبر رسان تلگرام و تهیه عکس‌های سیاه از او اخاذی می‌کرد، بازداشت شد. متهم همچنین دختران و پسران را در اینستاگرام دوست می‌ک

اخاذی سیاه از دختر دانش آموز در تلگرام

عبارات مهم : تصویر

پسر جوان که با اغفال دختر دانش آموز در خبر رسان تلگرام و تهیه تصویر های سیاه از او اخاذی می کرد، بازداشت شد. متهم همچنین دختران و پسران را در اینستاگرام دوست می کرد و از آنها پول می گرفت.

به گزارش جام جم، هفته گذشته دختر دانش آموزی با حضور در پلیس فتای استان خراسان رضوی از پسر 18 ساله ای به اتهام تهیه فیلم غیراخلاقی از وی و اخاذی های سریالی شکایت کرد.

شاکی به افسر تحقیق گفت: دو ماه پیش در یک گروه تلگرامی که دختران و پسران دانش آموز حضور داشتند، عضو و در آنجا با پسری آشنا شدم. چند هفته پیش دعوایمان شد و قطع ارتباط کردیم. از این عنوان ناراحت بودم و از دختری که دوست و همکلاسی ام بود، خواستم با جا زدن خود به عنوان پسر، عضو گروه شود و با من ارتباط دوستی برقرار کند تا با این کار حسادت پسری را که دوستش داشتم برانگیزم، غافل از این که اجرای این نقشه ام مرا به دردسر می اندازد .

اخاذی سیاه از دختر دانش‌آموز در خبر رسان تلگرام

شاکی ادامه داد: بعد از این کار پسر جوان یک روز در نبود خانواده ام برابر منزل مان آمد و به زور وارد شد. بعد از حرف زدن با من تهدیدم کرد حالا که تو در گروه تلگرامی با جوان دیگری دوست شده است ای، بلایی برسرت می آورم. آن روز بشدت کتکم زد و با گوشی تلفن همراهش از من تصویر های غیراخلاقی گرفت و گفت اگر شکایت کنم و ماجرا را با کسی در میان بگذارم، تصویر ها را در همان گروه تلگرامی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … دیگر منتشر می کند و آبروی مرا خواهد برد. از وحشت این تهدیدها سکوت کردم. چند روز بعد از این ماجرا، او در خبر رسان تلگرام برایم پیامی فرستاد که باید 500هزارتومان به او بپردازم در غیر این صورت تصویر هایم را منتشر می کند. از وحشت آبرویم این پول را پرداخت کردم. ولی او بارها با این تکنیک از من اخاذی کرد و این آخرهای طلاهایم را می خواست. عنوان را به خانواده ام گفتم و بعد تصمیم گرفتیم از او شکایت کنیم.

ماموران پلیس فتا با هماهنگی قضایی تحقیقات را جهت دستگیری جوان اخاذ شروع کردند تا این که او دو روز پیش شناسایی و بازداشت شد .

پسر جوان که با اغفال دختر دانش‌آموز در خبر رسان تلگرام و تهیه عکس‌های سیاه از او اخاذی می‌کرد، بازداشت شد. متهم همچنین دختران و پسران را در اینستاگرام دوست می‌ک

متهم با انتقال به پلیس فتای استان خراسان رضوی، بازجویی شده است و به تهیه تصویر های غیراخلاقی از دختر دانش آموز و اخاذی های سیاه از او اعتراف کرد.

ماموران در جریان تحقیقات پسر اخاذ متوجه شدند او در اینستاگرام صفحه ای دارد که در آنجا نیز با اغفال دختران دانش آموز، آنها را با پسران دوست کرده و جهت این کار از آنها پول می گرفت.

سرهنگ جواد جهانشیری، مدیر پلیس فتای استان خراسان رضوی در این باره گفت: با اعتراف متهم به جرایمش، جهت او قرار قانونی صادر شد. تحقیقات جهت رازگشایی از دیگرجرایم سیاه این پسر جوان ادامه دارد .

اخاذی سیاه از دختر دانش‌آموز در خبر رسان تلگرام

واژه های کلیدی: تصویر | تلگرام | دختران | غیراخلاقی | خراسان رضوی | گروه تلگرام | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog